Dla wszystkich prowadzących bloga i chcących urozmaicić kontent udostępniliśmy właśnie specjalną wtyczkę na WordPressa. Nowy plugin pozwala na wyświetlanie na stronie rankingu produktów z Ceneo.

Dzięki instalacji pluginu, prowadzący bloga ma możliwość wyświetlenia na swojej stronie dowolnego zestawienia produktów pochodzących z serwisu Ceneo. Może to być np. ranking najpopularniejszych produktów z wybranej kategorii na Ceneo. Plugin połączony jest z bazą Ceneo, co oznacza, że wyświetlane informacje będą się automatycznie uaktualniać.

Wtyczkę polecamy zarówno dla piszących o nowych technologiach, jak i dla blogerów piszących o modzie, urodzie czy wyposażeniu wnętrz. Jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla początkujących, którzy zastanawiają się czym zapełnić swoją stronkę. Tabelka z produktami pomoże wzbogacić kontent niejednego bloga.

Instalacja wtyczki jest bardzo prosta. Wystarczy załadować Ceneo plugin, aktywować i skonfigurować widget wedle upodobań. Szczegóły znajdą Państwo pod adresem: Ceneo wtyczki do pobrania

Popularne wyszukania