W tym tygodniu na Ceneo pojawił się praktyczny schowek dla kupujących, zakładka "Moje produkty". Oprócz możliwości zapamiętywania wybranych przez użytkownika przedmiotów – tak jak to było do tej pory w liście dostępnej na Ceneo – w schowku zapisywane są również ostatnio przeglądane produkty. Nowa opcja umożliwia szybki powrót do interesujących użytkownika artykułów z każdego miejsca w serwisie, co ułatwi dokonywanie zakupów online. Mamy nadzieję, że nowe narzędzie przypadnie Wam do gustu :)

 

Schowek dla kupujących jest dostępny w nowo utworzonej zakładce „Moje produkty”, która jest widoczna na dole strony. Użytkownicy Ceneo w szybki i wygodny sposób mogą wrócić do ostatnio oglądanych i dodanych do schowka przedmiotów. W przypadku produktów z tej samej kategorii można łatwo porównać ich parametry. Nowością jest opcja wysyłania listy zapamiętanych produktów na swój adres e-mail.

Do listy w łatwy sposób możemy dodać produkty, usuwać je z listy, porównywać ich parametry. Użytkownicy Ceneo często przed podjęciem decyzji o zakupie kilkakrotnie przeglądają i porównują ze sobą wybrany asortyment. Nowe narzędzie wprowadziliśmy w celu uproszczenia zakupów online za pośrednictwem naszej porównywarki.

Popularne wyszukania