W tym tygodniu na Ceneo powstała nowa kategoria produktów. Kategoria jest mocno innowacyjna, gdyż mowa o porównaniu cen nowych samochodów! To nowość, nie tylko w Ceneo ale narynku porównywarek w ogóle. W nowej kategorii prezentujemy oferty z serwisu MojeAuto.pl. Za kilka pojawią się także oferty z Otomoto.pl Oba serwisy należą do Grupy Allegro.

Na dzień dzisiejszy w nowej kateogrii możecie znaleźć już ponad 2000 modeli samochodów, co łącznie daje około 13 tys. ofert! Jeżeli ktoś z Was szuka więc nowego autka może skorzystać z szerokiej gamy filtrów, jak chociażby marka, rodzaj nadwozia, rodzaj silnika, jego pojemność, czy tez moc. Bez tego ani rusz!

Skąd pomysł na prezentowanie ofert samochodów? To proste, od laty mamy na Ceneo kategorię Motoryzacja, która zawsze cieszyła się ogromną popularnością wśród użytkowników. Do niedawna jej osią były opony, od paru miesięcy rozwijamy dynamicznie dział części samochodowych. Teraz przyszła logiczna kolejność na samochody! Motoryzacja bez samochodów byłaby niepełna :)

Patrząc na oferty samochodów uderza w pierwszej kolejności spora rozbieżność ofert cenowych tych samych modeli. Kiedyś wydawało mi się, że ceny nowego samochodu są wszędzie takie same. Kompletnie nie zdawałam sobie, że moga być aż takie rozbieżności. Po raz kolejny okazuje się, że warto porównywać ceny :)Popularne wyszukania