W ostatnich dniach uruchomiliśmy na stronach Newsweek.pl wirtualny pasaż. Pod adresem www.newsweek.pl/sklep-ceneo znajduje się asortyment dostępny w naszej porównywarce. Newsweek to już trzeci — po Komputer Świat i Sports.pl — serwis należący do Axel Springer, na którym publikujemy naszą ofertę produktową. Sukcesywnie rozwijamy również współpracę z innymi firmami zamieszczając ofertę dostępną na Ceneo na portalach, na których trafiamy z określonym asortymentem do sprecyzowanego grona odbiorców. Kupującym gwarantuje to możliwość sprawdzenia najkorzystniejsztch ofert, a sprzedającym dobre dotarcie do konsumentów zgodnie z tematyką, która ich interesuje.

Na współpracę z Axel Springer Polska zdecydowaliśmy się ze względu na bogaty i różnorodny portfel serwisów posiadanych przez firmę. Pierwszy pasaż został wdrożony na stronach Sports.pl, pod adresem www.sklep.sports.pl znajdują się artykuły sportowe, serwis umożliwia nam dobre dotarcie do osób, które interesują się aktywnym trybem życia. W serwisie Komputer Świat prezentujemy natomiast produkty kierowane do czytelników tego serwisu, czyl sprzęt komputerowy i RTV:

 

Warto również wspomnieć o współpracy z serwisami należącymi o innych firm m.in. Interii, Agory czy Onetu — promujemy na nich produkty na tej samej zasadzie, czyli trafiając jak najlepiej z produktami do potencjalnie zainteresowanych osób. Poniżej znajdziecie kilka serwisów, z którymi stale współpracujemy:

  • - Chip.pl — na stronie głównej, po prawej stronie znajdziecie produkty tematycznie dopasowane do portalu;
  • - komorkomaniak.pl – na stronach serwisu znajdziecie odnośniki, dzięki którym porównacie ceny telefonów komórkowych;
  • - fortel.info — dostarczamy informacji na temat najnowszych komórek w e-sklepach, oprócz tego wspólnie z serwisem tworzymy regularnie zestawienia najpopularniejszych telefonów.
  • - benchit.pl – udostępniamy produkty, które zainteresują wszystkich interesujących się branżą IT.

 

To tylko kilka przykładów, w rzeczywistości możecie trafić na naszą ofertę na naprawdę sporej liczbie portali, nieustannie też pracujemy nad tym by dotrzeć w ten sposób do jak najszerszego grona odbiorców.

Popularne wyszukania