Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym nowym KONKURSIE! Jego celem jest spopularyzowanie pisania opinii i komentarzy o sklepach. Chodzi o tzw. "zaufane opinie" – narzędzie, które stworzyliśmy aby zwiększyć Wasze bezpieczeństwo przy zakupach w sieci. 

Zaufane opinie” to program, który naszym zdaniem wydatnie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa transakcji w e-sklepach. Komentarze publikowane są na Ceneo na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie w sklepie objętym programem „Zaufane opinie”. 

Czytając więc taką opinię możecie mieć absolutną pewność, że pochodzi ona od faktycznego klienta sklepu, a nie została napisana przez samego sprzedającego czy przez jego konkurencję. W programie bierze już udział 25% sklepów obecnych na Ceneo, ich liczba stale rośnie.

W konkursie, mogą wziąć udział wszyscy Ci, którzy w dniach od 29 kwietnia – 28 maja złożą zamówienie w sklepie objętym programem „Zaufane opinie”, a następnie wypełnią ankietę oceniającą transakcję i odpowie na dodatkowe pytanie: "Dlaczego Zaufane opinie zwiększają bezpieczeństwo zakupów?”. Autorzy 40 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni iPod’em shuffle. Zależy nam na tym, aby konkurs zwrócił Waszą uwagę na kwestię bezpieczeństwa zakupów on-line. Do tego aby zbudować bezpieczną przestrzeń internetu w Polsce potrzebne jest zaangażowanie nas wszystkich. Dlatego też od razu zapowiadamy, żeakcje promujące bezpieczne zakupy będą się na Ceneo odbywać cyklicznie!

 

Popularne wyszukania